Služby

Náš obchod ponúka širokú paletu tradičných i netradičných prvkov stavebného materiálu ako tehly, omietky, fasády, izolácie a príslušenstvo pre profesionálov i domácich kutilov. V našej ponuke sme sa snažili maximálne vyjsť v ústrety smerom k zákazníkovi. Veríme, že sa v našom obchode budete cítiť dobre a nájdete vždy čo hľadáte.

Ponúkame

Náš obchod so stavebninami sa zaoberá predajom stavebného materiálu za veľmi priaznivé ceny. Vďaka dlhodobým skúsenostiam a znalostiam trhu funguje naša spoločnosť s minimom výdavkov za reklamu a preto Vám môžeme ponúknuť lacnejšie stavebniny, než kdekoľvek inde. Neváhajte a obráťte sa na nás.

V prípade Vášho záujmu realizujeme aj vnútorné a vonkajšie omietky, zateplovanie, sadrokartónové konštrukcie, vonkajšie dlažby.

Našim zákazníkom chceme pomáhať na ich ceste k uskutočneniu ich stavebných cieľov. Ponúkame im preto nielen izolované tovary alebo služby, ale riešenie. Usilujeme o to, aby sme dokázali poskytnúť takú službu, kedy si zákazník môže slobodne vyberať zo širokej škály možných riešení ponúkajúcich sa na stavebnom trhu. Chceme všetkým zákazníkom umožniť, aby si sami zvolili riešenie, ktoré sa najviac približuje ich predstave o kvalite a cene.

Prečo nakupovať u nás

Chceme Vám ponúkať vždy len tie najkvalitnejšie služby. Toho dosahujeme tak, že zákazníkom ponúkame komplexné riešenie ich stavebných potrieb. Pomáhame im stavať. Naša spoločnosť chce svoje ciele dosahovať vždy v súlade so záujmami celej spoločnosti a s maximálnym ohľadom na jej obyvateľov a životné prostredie a tiež s ohľadom na vlastných zamestnancov.

V ponuke stavebných materiálov a služieb držíme krok s najnovšími stavebnými technológiami a aktívne sa uvádzame na trh. Disponujeme tímom kvalitne vyškolených profesionálov, ktorí sú Vám vždy pripravení ochotne poradiť a pomôcť. Naše podnikanie je vždy v súlade so zákonmi a etikou podnikania, ohľaduplné k životnému prostrediu a je založené na rovnocennom, vzájomne výhodnom vzťahu.

V duchu nášho sloganu strážime výšku cien za Vás – u nás sú ceny najnižšie.

Menu