Ochrana osobných údajov

Prehlásenie

Pri spracovaní osobných údajov sa riadime zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Všetky údaje, ktoré nám poskytnete sú ukladané len pre potreby uskutočnenia obchodného prípadu a doručenie tovaru. Vaše údaje nikde nezverejňujeme, ani ich neposkytujeme tretím stranám (okrem prepravnej spoločnosti a v rozsahu emailová adresa renomovaným spoločnostiam sprostredkovávajúcim zasielanie hodnotiacich dotazníkov za účelom skvalitňovania služieb predávajúceho). Robíme všetko preto, aby informácie uložené u nás boli zabezpečené proti neoprávnenému získaniu treťou stranou.

S akýmikoľvek pripomienkami týkajúcimi sa ochrany Vašich osobných údajov a cookies pri používaní týchto stránok nás kontaktujte na eshop@bauma.sk.

Aké údaje zhromažďujeme a na čo slúžia?

Na uskutočnenie obchodnej transakcie a dodanie tovaru potrebujeme poznať Vaše meno (prípadne názov firmy, IČO a kontaktnú osobu), adresu (fakturačnú, prípadne aj dodaciu), telefonický a emailový kontakt. Následne evidujeme Vaše obchodné transakcie realizované u nás. Uvedené údaje získavame s Vaším súhlasom pri registrácii v e-shope, alebo pri jednorazovom nákupe.

Ako môžete ovplyvniť existenciu týchto údajov?

Registrovaní užívatelia môžu meniť svoje údaje po prihlásení. Fakturačné údaje pri zrealizovaných objednávkach nie je z účtovných dôvodov možné meniť. Pokiaľ chcete úplne zrušiť Vašu registráciu, píšte na eshop@bauma.sk.

Novinky na email (Newsletter)

Od záujemcov o zasielanie príležitostných mailov s novinkami z nášho e-shopu (newsletter) evidujeme ich emailovú adresu. Registrovaní užívatelia, pokiaľ to neodmietnu pri registrácii, sú automaticky zaradení medzi odberateľov noviniek. Z odoberania noviniek na email je možné odhlásiť sa po kliknutí na link uvedený v emaile, alebo zaslaním požiadavky na eshop@bauma.sk.

Menu